Naše služby

Jsme první, kteří pro české salóny krásy nabídli myšlenku LAST MINUTE
(tzv. Best Time - dnešní termíny se slevou), abychom zákazníkům přinesly
aktuální termíny každý den. Návštěvníkům a uživatelům nabízíme
technologii a informace pro služby v oblasti krásy a relaxu.

O BESTTIME.sk

BESTTIME.cz je nový vortál (tématický portál) zaměřený na české salóny krásy. Je určen všem, kteří hledají potřebné a čerstvé informace.
Jako první jsme přišli na český a slovenský trh s myšlenkou vytvořit jedinečný projekt, který v dnešní uspěchané a konkurenční době přinese užitek pro zákazníky ale i salóny.

Co nabízí zákazníkům?

Zákazníci mohou vyhledávat salóny krásy na celém Česku dvěma vyhledávači.
První třídí salóny podle služby (kadeřnictví, manikúra, pedikúra, vizáž, kosmetika, masáže, prodlužování vlasů) a města v celém Česku .
Druhý vyhledávač třídí salóny podle městě a služby, které nabízejí aktuální LAST MINUTE se slevou. Vizitky salonů obsahují kontaktní a popisné informace, galerii, ceník a last minute.

Co nabízí majitelům salonů?

Majitelé salonů mohou využít BESTTIME.cz třemi způsoby. Jak prezentaci salónu - fotografie interiéru, fotografie služeb či personálu, aktuální ceník, dnešní last minute. (Veškeré informace si nastavíte v administrativním rozhraní po přihlášení sami.)
Druhý způsob jak nás využít je efektivnější. Naši technologii můžete využít i na Vašich firemních web stránkách. Umístěte si last minute, galerii či ceník i na vaše webové stránky a nabídněte svým zákazníkům více.
Třetí způsob slouží pro komunikaci se zákazníkem. Z profilu Vašeho salonu Vás zákazníci mohou kontaktovat nebo objednat se na službu formou mailu.